Hlasování

Ulti Clocks content
AROMATERAPIE

Dění kolem nás je velmi zátěžové a velice nás ovlivňuje. Proto naléhavě potřebujeme vyvážení mezi světem vnějším a vnitřním. Je zapotřebí obnovit spojení se svým duchem, se svým vnitřním zdrojem životní energie. Potřebujeme také čas k tomu, abychom relaxovali své tělo i mysl a mohli proniknout do hlubšího vědomí. 

 

Éterické oleje prospívají fyzickému tělu, ale je to vlastně důsledek léčení energetických polí.

 

Oleje mají díky své koncentraci schopnost a sílu očistit a léčit auru. Neutralizují nepříjemné záření v energetickém poli člověka a léčí trhliny a oslabená místa a tím posilují člověka a urychlují uzdravování = odstraňování negativity. Mají schopnost pročišťovat naši auru – neboli energetické pole a tím nám přinášejí zdraví, štěstí a spokojenost. Je to proces, který působí na jiné dimenze, než zná většina lidí. Esenciální oleje se zaměřují na pročištění jemných, nehmotných částic těla, které přímo ovlivňují naše fyzické tělo.

 

Pročistí naše aurické pole také tak, že po vdechnutí jdou čichovým nervem přímo do mozku, kde vyvolávají vzpomínky a ovlivní posléze chování. Tak působí na nervovou soustavu, vzbuzují touhu, náladu, motivaci, ovlivňují tvořivost a inspiraci, takže pozitivně ladí a tak zabraňují vytváření nemocí. Kromě tohoto účinku zmírňují stres, tiší bolest a obnovují rovnováhu emocí; jako vedlejší účinek mohou probudit sexuální apetenci – touhu.
Proto je třeba vybírat si oleje vysoké kvality, abychom nepoškozovali mozek, ale docílili skutečného efektu.

 

Jak já ji používám:

Esenciální olej používám většinou po masáži, přímo na  čakru  nebo  místo,  které  potřebuje  posílit  či  uvolnit. Často přidávám esenci přímo do masážního oleje. Esence se dají využívat i současně s Bachovou květovou terapií, jako součást jemného léčení podvědomí, naší citlivé emocionality. Můžete si ji přidat do koupele nebo požívat jako sprej. Většinou jsou to směsi silných a čistých výtažků rostlin vysoké kvality, tedy i účinné.

 

 
 
Valid XHTML and CSS.